Українські спортсмени – це ще один потужний міжнародний фронт підтримки. Серед тих, хто підкорює пʼєдестали і підносить переможний національний прапор, є й  спортсмени з Полтавщини.

Каратист Олександр Махно став найсильнішим  у категорії 84 кг. Загалом в перший змагальний день українці здобули 9 медалей (6 “золотих”, 2 “срібні” та 1 “бронзову”).

Дефлімпійські ігри (від англійського слова “deaf” – глухий) – санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

Пишаймося!

Так, маємо перші медалі на літніх Дефлімпійських іграх, які відбуваються зараз у Бразилії.

🥇Каратист Олександр Махно взяв «золото» Дефлімпіади (куміте, 84 кг).

🥈Олександр Тритяк та Олександр Кальник разом зі своїм харківським колегою Олександром Черняєвим взяли «срібло» в командному ката.

Добрий результат показали Інеса Причина, Тетяна Хиль, Олександр Тритяк в особистому заліку ката – у них 5 місця.

⚽️ Разом із тим наші футболісти з Полтавщини виграли уже два матчі на Іграх – з Південною Кореєю та Єгиптом.

Бажаємо спортсменам подальших перемог і дякуємо тренерам. Слава Україні!